İyi bir cinsel ilişkinin yaşanması için Cinsel İlişkiye Girecek Olan Erkeklere Tavsiyeler dikkate alındığı zaman yaşanacak cinsel ilişki karşılıklı mutlu edecektir. İlk Defa Cinsel İlişkiye Girecek Olan Erkeklere Tavsiyeler yazımıza başlıyoruz.

Cinsel İlişkiye Girecek Olan Erkeklere Tavsiyeler

Cinsel birleşim erkek ve kadınların doğasında yer alan bir dürtüdür. Bu dürtü doğal bir vücut sistemi olarak kendini gösterse de bunun yalnızca bir ihtiyaç ya da istek olarak bakılması doğru bir konu değildir. İlk defa cinsel ilişkiye girecek olan erkeklere tavsiyeler verirken ilk olarak belirtilmesi gereken, cinsel ilişkinin bir ihtiyaçtan çok daha ötede bir durum olduğunun anlatılmasıdır.

Yalnızca bir ihtiyaç olarak baktığınız bu durum sizlere olması gereken cinsel birleşimi sağlamayacaktır. Kadınları anlamanın cinsel deneyiminizi ve zevkinizi de üst düzey etkileyeceğini unutmayın.

  • Ön sevişmeyi es geçmeyin. İlk defa cinsel ilişkiye girmeniz, tecrübesiz olmanız size hiçbir şey kaybettirmez. İlk olarak partnerinizi iyi tanıyarak ön sevişme kuramını unutmamalısınız. Bu sizi hem cinsel ilişkiye hazırlayacak hem de rahatlamanızı sağlayacaktır.
  • Mükemmel olmak zorunda değilsiniz. İlk cinsel ilişkiniz mükemmel seviye olma gibi bir zorunluluğu yoktur. Cinsel ilişki sırasında partnerinizin vücudunu tanımaya özen gösterin. Özellikle sevdiğiniz insanla birlikte olmanız size ilk defa cinsel ilişkiye girecek olan bir erkek olarak daha farklı bir deneyim oluşturacaktır.
  • Dünya üzerine cinsel yolla bulaşan birçok hastalık bulunmaktadır. Partnerinizin de sizin gibi ilk ilişkisi olması sizi bu hastalıklardan korunur hale getirmeyecektir. Bu nedenle cinsel ilişki sırasında korunmaya özen gösterin.
  • Yavaş yavaş ilerleyin. İlk defa cinsel ilişkiye girecek olan erkeklere tavsiyeler hakkında ilk cinsel ilişkinizde yavaş adımlarla ilerleme kaydedin. Daha önce belirttiğimiz gibi, partnerinizin vücudunu tanıyarak ve tenini hissederek en uygun pozisyonda cinsel ilişkiye girin. İlk cinsel ilişkinizde farklı ve zor pozisyonlar denemek sizlere olumsuz bir durum yaşatacaktır.
  • Partnerinizin isteklerine kulak verin. İlk ya da birçok kez cinsel ilişkiye girmiş dahi olsanız bu tavsiye her an için geçerlidir. İlk defa cinsel ilişkiye girecek olan erkeklere tavsiyeler kapsamında korunmak dışında en önemlisi partnerinizin istekleridir. Cinsel ilişki sırasına yalnız değilsiniz.Bu nedenle karşı taraftaki kişinin sevmediği, hoşuna gitmeyen ya da istediği bir durum olabilir. Bu nedenle partnerinizi dinlemeli ve cinsel ilişki sırasında egemen bir tavır sergilenmemelidir.

İlk Defa Cinsel İlişkiye Girecek Olan Kadınlara Tavsiyeler yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.