Bana Favori Sex Pozisyonunu Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim!

Poziyonunu Seç Karakterini Tahmin Edelim

İnsan fazlasıyla komplike bir varlık bunu biliyoruz. En İyi Seks Pozisyonlarını seçerkende kişi kendini belli eder. Her bir insanın kendine özgü alışkanlıkları, karakteri ve mizacı var. Bir insanı anlamak onu tanımlayabilmek dünyadaki en zor şeylerden biri olsa gerek. Bazen ufacık ve önemsiz görünen şeyler hakkında çok şey anlatıyor olabilir. Bu bir renk ya da tercih ettiği bir iç çamaşırı olabilir.

Fakat biz diyoruz ki bunlardan hiçbiri Favori Sex Pozisyonları kadar ele veremez bir insanın kişiliğini…

Sex Pozisyonları ve Kişilikler

Sex, insanların her anlamda en çıplak olduğu ve bilinçaltındaki neredeyse tüm duygularını ortaya koyduğu bir eylemdir. Sex esnasında yaptığı şeyler de doğal olarak o kişinin karakteri hakkında birçok şeyi ele verir. En güzel seks pozisyonları kişinin favori listesindedir ve kişiliği ile bağlantılıdır.

Gelin sevişme şekillerine göre kişi karakterlerini birlikte analiz edelim.

Tüm bu bilgilerden yola çıkarak favori sex pozisyonuna göre kişilik analizi yapabiliriz artık. Yazımızı okumadan önce romantik seks pozisyonları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Sex Pozisyonları

Favori Pozisyonu Cow Girl Olanlar

Adından da anlaşılacağı üzere, hakimiyet seven bir pozisyon bu…  Favori sex pozisyonu cow girl olanlar kontrol etmeyi ve risk almayı severler. İstedikleri her neyse onu çekip alırlar. Bu uğurda uçarı şeyler yapmaktan da geri kalmazlar. Gündelik hayatında kendine olan güveni ile her yerde dikkat çeker. Ne istediğini bilir ve  her zorluğa rağmen hayatta bir şekilde yolunu bulur.

Cow girl seks pozisyonu

Cow Girl Seks Pozisyonu sevenler kontrol etmeyi sever.

Favori Pozisyonu Doggy Style Olanlar

Vahşi bir kişilikte olan insanlar genelde bu pozisyonu tercih ediyorlar. Kontrolü, kendi kontrolünde bir başkasına vermekten keyif alıyorlar aynı zamanda. Yani bu bir zeka işi… Domine edilirken bile içten içe kendini üstün gören bu kişiler biraz da şımarık bir yapıdadır. Hayat yolunda adım adım, yaşadıklarını analiz ederek bir amaca doğru ilerler.

Favori Pozisyonu Spooning Olanlar

Gerçek bir romantiğin tercih edeceği bir pozisyon.  Gündelik hayatında rahat ve tasasız olan yapıda olan bu yapıda insanlara kendi bölgesinde, kendi alışılmışlıkları iyi gelir. Yakınlık ve samimiyetten keyif alırlar. Çok farklı heyecanlarda gözü olmadan sade bir hayatı yaşamayı tercih ederler.

Favori Pozisyonu Misyoner Olanlar

Hayatta rastlanabilecek en klasik insandır. Bazı insanlara göre sıkıcı bir kişilikte görünebilir fakat iyi niyeti ve nezaketinden ödün vermeden yaşar hayatı… İlişkilerinde sadıktır. Günlük rutinine bağlıdır. Çılgınlık ya da vahşilik gibi bir dertleri olmaz. Çünkü ruhu için daimi bir huzur peşindedir.

Klasik insan klasik pozisyon, rahat hayat…

Favori Pozisyonu Reverse Cowgirl Olanlar

Kendinin farkında olan bir karakterdedir. Yaptığı işlerde ısrarcı ve çalışkandır. Tenine olan güveni ile hareket eder. Çevik ve esnekliği ile cinsel ilişkide rahat bir tavır sergiler. Favori sex pozisyonu reverse covgirl olanlar hayatta ise yavaş fakat kararlı adımlarla ilerlemeyi tercih eden bir yapıdadır. Yaşamda duygularını ön plana çıkarmadan yol alır.

Kendinin farkındadır bu pozisyonu sevenler…

Favori Pozisyonu Scissoring Olanlar

Fazlasıyla cüretkar olan bu insanlar zorlu işlerden asla korkmuyor, aksine üstüne üstüne yürüyor. Sonunda elde edebileceği bir ödül varsa hele, kazanmak için çalışır ve istediğini alır. Sahip olduğu tüm yetenekleri sergilemekten geri kalmaz. Sağlam bir iradeye sahip olan bu insanlar, hayatı ciddiye alırken aynı zamanda onunla oynamaya bayılır.

Özellikle göz göze gelmeyi çok severler, gözlerinde oluşan ateşi hissettirmeyi tutku olarak sayarlar.

Asla korkmaz, üstüne üstüne gider hayatın…

Sex Pozisyonları Özeti

Seks pozisyonları, çiftlerin cinsel deneyimlerini çeşitlendirmek ve birbirleriyle olan bağlarını güçlendirmek için harika bir yoldur. Ancak her çift farklıdır ve en iyi pozisyonlarını keşfetmek için deneme yanılma yöntemini kullanmalıdır.

Önemli olan, birbirlerine açık ve dürüst olmaları ve birlikte keyif aldıkları pozisyonları bulmalarıdır.

Bu makalede, seks pozisyonlarının yalnızca birkaçını tartıştık ve çiftlerin deneyebilecekleri sayısız diğer seçenek olduğunu unutmamak önemlidir. Anahtar, birbirinizi dinlemek, açık iletişim kurmak ve birlikte keyif aldığınız pozisyonları keşfetmektedir.

Tutkulu ve bol heyecanlı bir sex hayatı diliyoruz.