Küçük penisli erkekler arasında konu çok dile getirilmemiş olsada birçok erkeğin yaşadığı ve toplumsal baskıdan dolayı çok dile getiremediği penis küçüklüğü.

Küçük bir penise sahipseniz, “genel kural olarak, partnerinizin rahatlıkla tatmin olacağı ve rahat bir şekilde birleşme anını yaşayacağınız, birleşmeyi kolaylaştıran pozisyonları denemeniz gerekiyor.

Genelde bu tarz durumlar için öne çıkan popüler öneri olarak doggy style, fakat başka pozisyonlar deneyerekte bu sorunu rahatlıkla aşabilirsiniz. Çok karmaşık ve sıkıntılı gözüksede, size harika bir deneyim yaşatacak ve partnerinize klitoral uyarılma sağlayacak olan bu pozisyonlar fantastik gözüküyor.

Maksimum nüfuz ve zevk için git-gellerinizi ve hızınızı kontrol etmenizi sağlayacak önerilere birlikte bakalım.

Küçük Penisli Erkekler İçin Seks Pozisyonları

Elevated Reverse Cowgirl – Yükseltilmiş Ters Kovboy Kızı

Elevated Reverse Cowgirl - Yükseltilmiş Ters Kovboy Kızı
Partnerinizi üzerinize ters oturtma ile harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. “İçeri girmeyi en üst seviyeye çıkarmak için kalçanızın altına bir yastık koyabilirsiniz”. “Yatağın ya da zeminin üzerinde yatıyorsanız partnerinizi üzerinize oturtabilirsiniz.” Bu pozisyon neden işe yarıyor? “Kalçalarınızdaki ekstra yükseklik, içeri girmenizi rahatlatacak ve daha derine girmişsiniz hissi yaratacaktır.

Side Cowgirl – Yan Kovboy Kızı

Side Cowgirl - Yan Kovboy Kızı
“Bir kanepenin ya da koltuğun yanına dayanın ve oturun, partnerinizin de ters pozisyonda yanınıza oturmasını sağlayın, ancak bacaklarınızı dümdüz yapmak yerine tekini hafif kırık şekilde tutun. Bu şekilde partnerinizin kalçalarının normal pozisyonlara göre biraz daha fazla git-gel yapmasına ve fazladan nüfuz etmesine neden olacaksınız.” Kalçalarınızı yukarı kaldırmak için ellerinizi kullanabilirsiniz ya da yeterince alçakta oturuyorsanız, ivme oluşturmak için zeminden destek almak için ayaklarınızı kullanabilirsiniz.

Pile Driver – Kazık Çakıcı

Pile Driver - Kazık Çakıcı Pozisyonu
Pile Driver belki de en fazla cinsel penetrasyonu sağlayan pozisyondur. Partneriniz sırt üstü yatar ve dizlerini göğsüne doğru çeker ve geri çekilir, böylece kalçaları yerden kaldırılır. Sonra, kalçasının dışında hafif eğilerek içine girebilirsiniz. Bu harika bir pozisyon, çünkü partnerinizin kalçaları yükseliyor ve kendinizde itme kuvvetinizin gücünü kontrol edebiliyorsunuz. Rahatlığı sağlamak ve kaymamak için, halı kaplı bir yerde veya kanepede yaparsanız daha rahat hareket edebilirsiniz.

Supergirl – Süper Kız

Supergirl Pozisyonu - Süper Kız Pozisyonu
Supergirl pozisyonunu denemeye karar verdiyseniz eğer partnerinizin (elleri dışarıda isteğe bağlı) gibi, sıkıca birbirine bağlanmış ayakları ile göbeğinin üzerine yatakta yatmasını sağlayın. Sonrasında partnerinizin arkasına yaslanın ve arkadan birleşmeyi sağlayın. Kalçaları açıktan daha kapalı bir pozisyonda olduğundan, vajinal duvarlarda daha fazla sürtünme meydana gelecektir. Bacaklarınızı sıkarak, daha fazla sürtünme ve keyif hissedebilirsiniz. Süper kahraman olmak için harika bir deneyim sizi bekliyor.