Teknoloji çağı, iş dünyasına da birçok yenilik getirdi. Bu yeniliklerden birisi de tekrarlanan işleri otomatize eden Robotik Süreç Otomasyonu.

Robotik Süreç Otomasyonu

Şirket içi yapılan manuel işleri hızlandırmanın yanı sıra, şirketlerin iş maliyetlerini yüksek oranda düşürüyor ve risk payını sıfıra indiriyor.

Türkiye’de de son zamanlarda trend haline gelmeye başlayan Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) firmalarını sizler için sıraladık.

1- UiPath

Newyork merkezli firma UiPath; Türkiye’de ve dünyada RPA sektörüne yön veren firmalardan birisi. İhtiyaçlarınıza yönelik uygun iş çözümlerini; güncel yazılım teknolojileri ve uygun maliyet avantajlarıyla size sunan ve AR-GE anlayışıyla iş süreçlerinizin gelişiminde iş ortağı rolünü üstlenen Dünya’nın teknoloji sektöründeki öncülerinden biridir.

2- Kryon

Kryon, Amerika merkezli RPA hizmeti veren firmadır. Daha çok finans, muhasebe ve insan kaynaklarında hizmet sunar.

3-Blueprism 

Uluslararası RPA firmasıdır. Birçok ülkede merkezi bulunmaktadır. Gelişmiş bilişsel teknolojilerini, firmaların ‘’yürütme ve pazar etkisi’’ gücünü değerlendirerek kullanır.

4- Nintex 

Büyük endüstri ve iş departmanları için görsel süreç haritalama, iş akışı otomasyonu, dijital form hizmetleri yanı sıra RPA çözümleri sunan uluslararası teknoloji firmasıdır.

5- Pega 

Amerika merkezli teknoloji firmasıdır. Dijital dönüşüm yazılımında 35 senelik geçmişleriyle 200’ den fazla küresel ortakla birlikte RPA hizmeti vermektedirler.

6- Kofax 

Kofax RPA, herhangi bir kodlama olmaksızın web siteleri, masaüstü uygulamaları ve kurumsal sistemler dahil olmak üzere hemen hemen her uygulamadan veri sunan Amerika merkezli teknoloji firmasıdır.

7- Conduent 

Araştırmacı ve mühendis ekibiyle veri ve süreç analitiği uygulamalarında çözüm sunmak için hizmet veren Amerika merkezli teknoloji firmasıdır.

Firmanızla birlikte bu sayfada yer almak ister misiniz? [email protected] ile hemen iletişime geçin.